DGT Sp. z o.o. dołącza do grona sponsorów Sportowej Politechniki

Miło nam poinformować, że nowym sponsorem zespołu Energa Basket Ligi Kobiet, drużyny Sunreef Yachts Politechniki Gdańskiej została firma DGT Sp. z o.o.

Bardzo się cieszę, że w trakcie trwania obecnego sezonu udało nam się pozyskać takiego partnera, jakim jest Firma DGT Sp. z o.o. Wsparcie lokalnego przedsiębiorstwa jest dla nas bardzo ważne, gdyż pokazuje, że warto nam zaufać. Będąc beniaminkiem Energa basket Ligi Kobiet nie tylko staramy się jak najlepiej występować na ligowych parkietach, ale również być atrakcyjną platformą marketingową dla naszych partnerów – mówi Paweł Krawczyk , Prezes Sportowej Politechniki.

Firma DGT Sp. z o. o. jest obecna na rynku od 1991 roku. Firma projektuje, produkuje oraz instaluje nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne i teleinformatyczne powstałe z wykorzystaniem najnowszych technologii. Uczestniczy w modernizacji łączności w sektorach związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa wewnętrznego i zewnętrznego a także w przemyśle, biznesie i administracji.

Główne kierunki rozwojowe DGT to zintegrowane (łączność przewodowa i radiowa) systemy dyspozytorskie o różnej skali rozproszenia i pojemności, zabezpieczone przed cyberatakiem systemy łączności głosowej oraz urządzenia i systemy teleinformatyczne, a także urządzenia komunikacyjne (m.in. routery i modemy) do przemysłowej transmisji danych, stosowane w telemetrii i telesterowaniu (Smard Grid).