Kappa partnerem technicznym Sportowej Politechniki

Milo nam poinformować, że nowym Partnerem Technicznym Sportowej Politechniki została Firma Kappa. Już od tego sezonu nasze zespoły występować będą w strojach włoskiej marki. Ponadto, zespół Politechniki Gdańskiej występujący w rozgrywkach Energa Basket Ligi Kobiet korzystać będzie z odzieży i wyposażenia sygnowanego marką Kappa.

Kappa® to marka odzieży sportowej przeznaczona dla aktywnych i dynamicznych ludzi, którzy uprawiając sport, potrzebują technicznego i funkcjonalnego ubrania o nowoczesnym designie. O tym jak silne jest DNA marki niech świadczy fakt, że jej historia sięga 1916 roku. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych znaków firmowych wśród firm odzieży sportowej, czyli logo Kappa®, zwane Omini, powstało 1969 roku i od tamtego czasu jednoznacznie kojarzone jest na całym świecie. Jako globalna sportowa marka , Kappa®  sponsoruje drużyny sportowe i zawodników na całym świecie, w prawie wszystkich dyscyplinach sportowych. Najważniejsze sportowe wydarzenia są zawsze związane z naszymi produktami, a sukcesy naszych partnerów, nierozerwalnie wpisane w historię Kappa®, w historię brandu, który zajmuje czołowe miejsce w europejskiej kulturze futbolu i współczesnej odzieży sportowej.

Wspólnie z naszym nowym partnerem technicznym przygotowujemy kolekcje dla naszych sportowców, w której nie zabraknie dedykowanych produktów. Oczywiście wszystkie te produkty będą dostępne w sprzedaży dla naszych kibiców.

Z ramienia firmy Kappa naszym opiekunem będzie firma Winner Sport z Gdańska.

Witamy w #pgfamily!