Konkurs dla Kibiców!

Sport to nie tylko ciężka praca i litry potu wylanego podczas treningów, ale także walka z własnymi słabościami. Każdy sportowiec w pewnym momencie swojej kariery przechodzi drobny kryzys, który może sprawić, że sięgniemy po używki – alkohol, narkotyki czy zatopimy się w wirtualnym świecie gier. Choć chwilowo może to przynieść ulgę i wytchnienie, to jest to bardzo zła droga, która zaprowadzi Cię w ślepy zaułek. Dlatego tak ważne jest, by w momencie zwątpienia porozmawiać z trenerem, przyjacielem z drużyny czy rodzicem. Z każdej ciężkiej sytuacji jest wyjście! nie zapominajcie o tym!

Sportowa Politechnika, w 2021 roku prowadzi cykl szkoleń dla zawodniczek i zawodników naszego Klubu z profilaktyki uzależnień. Nasza młodzież dowiaduje jak przeciwdziałać niepożądanym używkom, co zrobić by nie wpaść w nałogi, a gdy się to niestety zdarzy –  do kogo zwrócić się o pomoc.

Ale chcielibyśmy poznać także Wasze działania, jak należy postępować, aby nie wpaść w “szpony nałogu”!

Dlatego też ogłaszamy konkurs! Napiszcie nam jak Waszym zdaniem aktywne uprawianie sportu może przeciwdziałać uzależnieniom! Na Wasze odpowiedzi czekamy do 28 maja. Nadsyłajcie je na adres biuro@sportowapolitechnika.pl.

Na autorów najciekawszych prac czeka sprzęt sportowy!