Koszykarze Politechniki Gdańskiej przegrywają w Toruniu (2LM)

Koszykarze Politechniki Gdańskiej ulegli w kolejnym spotkaniu 2 ligi męskiej w Toruniu drużynie AZS UMK PBDI Toruń 65:73.

Po słabym początku i przegranej 13:26 pierwszej kwarcie podopieczni Marka Iglińskiego wzięli się w garść, odzyskali koncentrację i dzięki wygranym kolejno 23:16 oraz 19:9 drugiej i trzeciej kwarcie po 30 minutach prowadzili 55:51.

Niestety gdańszczanie nie zdołali utrzymać swojego rytmu gry i stracili wypracowaną przewagę. W ostatniej odsłonie meczu skuteczni tego dnia Radosław Plebanek oraz Zbigniew Malinowski poprowadzili swój zespół do zwycięstwa.

Najskuteczniejszym zawodnikiem w naszej drużynie był Daniel Szłapka, ktory zdobył 21 pkt.

W zespole PG punktowali: Szłapka 21, Kolka 11, Jaśkiewicz 7, Mochnacz 7, Janiewski 6, Rduch 4, Nałęcz 4, Górski 3, Stryjewski 2