NAUTIQUS FOOD LOGISTICS nowym sponsorem Sportowej Politechniki

W sezonie 2023/2024 Sportowa Politechnika pozyskała nowego sponsora w postaci firmy NAUTIQUS FOOD LOGISTICS.

“Nautiqus Food Logistics to polska firma spedycyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem w transporcie ładunków kontenerowych drogą morską. Jesteśmy ekspertami w trudnym sektorze spedycji produktów spożywczych, wymagającym szczegółowej wiedzy i kompetencji. Priorytetem są dla nas relacje biznesowe, a tym, co nas wyróżnia – nasze podejście: jesteśmy blisko klienta, znamy jego potrzeby, nie zostawiamy go samego w przypadku trudności. Inwestujemy też w cyfryzację: naszym Partnerom udostępniamy Panel Klienta w autorskim narzędziu STORM, usprawniającym realizację procesu transportowego. Kwalifikacje zawodowe oraz dobra, rodzinna atmosfera w naszej firmie przekładają się na wysoki poziom usług i przyjazne, długoletnie relacje z Kontrahentami.” – tak w skrócie przedstawia się nasz nowy partner.

Nautiqus został nowym sponsorem tytularnym zespołu kadetek. Dziewczęta z roczników 2009 i młodsze, pod nazwą Nautiqus Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk rozpoczną zmagania ligowe w październiku. Przypomnijmy, że w nadchodzącym sezonie 2023/2024, kadetki Sportowej Politechniki drugi raz z rzędu będą broniły brązowego medalu Mistrzostw Polski U15K!

Pierwsza okazja na sprawdzenie swoich sił już w ten weekend. W dniach 8-10 września zespół Nautiqus Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk weżmie udział w XV Ogólnopolskim Turnieju
Koszykówki Dziewcząt o Puchar Prezydenta Miasta Bydgoszczy.

„Jest nam niezmiernie miło, że firma Nautiqus dołączyła do naszej rodziny sportowej jako nasz sponsor. Ich firmowe wartości związane z empatią, wzajemnym wsparciem i pozytywnym myśleniem są nam bliskie. Cieszymy się, że podjęliśmy współpracę z firmą, której ulubionym sposobem na integrację jest wspólna aktywność. Liczymy na długoletnią współpracę” – skomentował Paweł Krawczyk – Prezes Zarządu Sportowej Politechniki.

Życzymy udanych występów! Sezon 2023/2024 oficjalnie czas zacząć !