Pewne zwycięstwo Juniorek Bryzy Politechniki Gdańskiej I z KKS Olsztyn

Pierwszy zespół Juniorek Bryzy Politechniki Gdańskiej udanie zrewanżowały się za porażkę młodszych koszykarek i przed własną publicznością pewnie pokonały KKS Olsztyn 88:52.

Początek meczu nie wskazywał łatwej wygranej naszego zespołu. Skuteczna obrona pressingiem uniemożliwiała akcje olsztynianek, ale ogromna nieskuteczność gospodyń nie pozwalała na zwiększanie przewagi. Ponadto, nasze zawodniczki w pierwszej popełniały bardzo wiele błędów fauli, co kończyło się celnymi rzutami wolnymi rywalek. Mimo to, po pierwszych 20 minutach Bryza Politechnika prowadziła 35:30. Po zmianie stron trio Skonka, Brzozowska i Radoń rozpoczęło zdecydowanie bardziej  skutecznie grać w ataku i agresywnie w obronie. Mecz rozstrzygnął się między 1 a 5 minutą IV kwarty, kiedy to nasze zawodniczki wygrały ten fragment gry aż 19:2!

W zespole PG punktowały: Radoń 20, Brzozowska 18, Skonka 9, Klotzke 9, Ławicka 8, Tomaszewska 8, Pełka 8, Klein 4, Kaczmarska 2, Wesołowska 2