Porażka z Gryfem Goleniów (2LM)

W niedzielę, 26 lutego br. koszykarze Politechniki Gdańskiej przegrali przed własną publicznością z Gryfem Goleniów 59:72.

Spotkanie to od pierwszych minut nie przebiegało po myśli naszych koszykarzy. Zawodnicy PG przez całe 40 minut popełniali mnóstwo strat i nie byli w stanie oddać rzutu z czystych pozycji. Niemoc gospodarzy wykorzystali przyjezdni, którzy do ostatniego gwizdka powiększali swoją przewagę.

Najskuteczniejszym zawodnikiem w dzisiejszym meczu był Wiktor Nałęcz, który zdobył 14 pkt.

W zespole PG punktowali: Nałęcz 14, Szłapka 12, Jaśkiewicz 10, Rduch 6, Mochnacz 5, Kolka 5, Syldatk 5, Janiewski 2

Mecze zespołu Politechniki Gdańskiej w lidze współfinansowane są ze środków otrzymanych od Miasta Gdańsk.