Juniorzy Starsi pokonują Trefl Sopot

Adam Wąsowicz rzutem w ostatnich sekundach daje zwycięstwo 75:74 drużynie Politechniki Szkoły Gortata Gdańsk nad Treflem Sopot w kolejnym meczu U20!

Spotkanie wyrównane było od pierwszej do ostatniej minuty, jednak największych emocji nasi zawodnicy dostarczyli nam w ostatnich minutach! Mimo kilku punktowej straty, którą mieli jeszcze w czwartej kwarcie nie poddali się i wytrwale walczyli do ostatnich sekund! Dobrą obroną gdańszczanie wymuszali straty rywali, sami zdobywając punkty zarówno zza linii 6,75, jak i spod kosza! Najważniejszą akcję meczu na 5 sekund do zakończenia przy wyniki 74:73 dla sopocian piłkę otrzymał Adam Wąsowicz, który swoją kontrę przełożył na 2 punkty dając zwycięstwo swojej drużynie!

W zespole PG punktowali: Słupek 14, Wąsowicz 13, Poznański 11, Lackowski 8, Bessman 7, Filipiak 6, Glaeske 6, Urbański 4, Raczkowski 4, Ćwikliński 2