Juniorki

DataMeczCzas/WynikiMiejsce spotkaniaArtykuł
BC Obra Kościan vs Politechnika Gdańska
Wyjazd
Politechnika Gdańska - AZS Uniwersytet Gdański
Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej
Politechnika Gdańska vs MKS Sokół Międzychód
Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej
Politechnika Szkoła Gortata Gdańsk (JSm) vs UKS Trójeczka Olsztyn
Politechnika Szkoła Gortata Gdańsk I (Jm) vs Politechnika Szkoła Gortata Gdańsk II (Jm)
KS Basket 25 II Bydgoszcz vs Politechnika Gdańska (1 LK)
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne  vs Politechnika Gdańska (2 LM)
Asseco Gdynia vs Politechnika Szkoła Gortata Gdańsk (JSm)
SMS PZKosz Łomianki vs AZS Uniwersytet Warszawski
Panattoni Europe Lider Pruszków vs KS Basket 25 II Bydgoszcz
MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski vs KKS Olsztyn
SMS PZKosz II Łomianki vs Mon-Pol Płock
KKS Olsztyn vs SMS PZKosz II Łomianki
AZS UG Gdańsk vs MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski
VBW GTK II Gdynia vs SMS PZKosz Łomianki
AZS Uniwersytet Warszawski vs Panattoni Europe Lider Pruszków
Asseco II Gdynia  vs Biofarm Basket Suchy Las 
Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej
MKS Sokół Międzychód vs Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 
SMS PZKosz Władysławowo  vs Sklep Polski MKK Gniezno 
AZS UMK PBDI Toruń  vs Decka Pelplin
Trefl II Sopot vs Gryf Goleniów 
Domino Inowrocław  vs Stomil Olsztyn
Domino Inowrocław  vs SMS PZKosz Władysławowo 
Biofarm Basket Suchy Las  vs AZS UMK PBDI Toruń 
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne  vs Stomil Olsztyn
Decka Pelplin vs BC Obra Kościan
Sklep Polski MKK Gniezno  vs Trefl II Sopot
Gryf Goleniów  vs Asseco II Gdynia 
Trefl II Sopot vs Domino Inowrocław 
Sklep Polski MKK Gniezno  vs Asseco II Gdynia 
SMS PZKosz Władysławowo  vs Stomil Olsztyn
MKS Sokół Międzychód vs Decka Pelplin
AZS UMK PBDI Toruń  vs Gryf Goleniów 
BC Obra Kościan vs Biofarm Basket Suchy Las 
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne  vs Decka Pelplin
Asseco Gdynia vs MTS Basket Kwidzyn
MTS Basket Kwidzyn (j) vs ENERGA PGK Słupsk
AS Mrągowo vs Trefl Sopot S.A. (j)
Asseco Gdynia (j) vs Sharks Port Gdynia
Trefl Sopot S.A. (j) vs Politechnika Szkoła Gortata Gdańsk I (Jm)
Stomil Olsztyn vs Politechnika Gdańska (2 LM)
Politechnika Szkoła Gortata Gdańsk II (Jm) vs MTS Basket Kwidzyn (j)
SKS Starogard Gdański vs De La Salle Politechnika Gdańska
Politechnika Szkoła Gortata Gdańsk II vs VBW GTK Gdynia
Politechnika Gdańska (1 LK) vs AZS Uniwersytet Warszawski
Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej
Politechnika Gdańska (2 LM) vs Decka Pelplin
Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej
Politechnika Szkoła Gortata Gdańsk (JSm) vs MTS Basket Kwidzyn
Panattoni Europe Lider Pruszków vs VBW GTK II Gdynia
SMS PZKosz II Łomianki vs AZS UG Gdańsk
Mon-Pol Płock vs KKS Olsztyn
MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski vs KS Basket 25 II Bydgoszcz
Gryf Goleniów  vs BC Obra Kościan
AZS UMK PBDI Toruń  vs Sklep Polski MKK Gniezno 
SMS PZKosz Władysławowo  vs Trefl II Sopot
Biofarm Basket Suchy Las  vs MKS Sokół Międzychód
Domino Inowrocław  vs Asseco II Gdynia 
Asseco II Gdynia  vs SMS PZKosz Władysławowo 
Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej
Trefl II Sopot vs Stomil Olsztyn
BC Obra Kościan vs Sklep Polski MKK Gniezno 
MKS Sokół Międzychód vs Gryf Goleniów 
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne  vs Biofarm Basket Suchy Las 
AZS UMK PBDI Toruń  vs Domino Inowrocław 
Trefl Sopot S.A. vs ENERGA PERLA ANTIPASTI Słupsk
ENERGA PERLA ANTIPASTI Słupsk vs UKS ZSS Człuchów
Sharks Port Gdynia vs AS Mrągowo
Biofarm Basket Suchy Las  vs Politechnika Gdańska (2 LM)
De La Salle Politechnika Gdańska vs ENERGA LAMINOPOL Słupsk
Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej
Stomil Olsztyn vs Decka Pelplin
Trefl II Sopot vs Asseco AMW II Gdynia 
Sklep Polski MKK Gniezno  vs MKS Sokół Międzychód
SMS PZKosz Władysławowo  vs AZS UMK PBDI Toruń 
Domino Inowrocław  vs BC Obra Kościan
Gryf Goleniów  vs Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 
Politechnika Szkoła Gortata Gdańsk (JSm) vs Trefl Sopot S.A.
Politechnika Gdańska (1 LK) vs SMS PZKosz Łomianki
Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej
Politechnika Szkoła Gortata Gdańsk I vs KKS Olsztyn
Politechnika Gdańska (2 LM) vs Gryf Goleniów 
Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej
MTS Basket Kwidzyn (j) vs AS Mrągowo
Sharks Port Gdynia vs MTS Basket Kwidzyn (j)
Trefl Sopot S.A. (j) vs ENERGA PGK Słupsk
UKS Trójeczka Olsztyn vs Asseco Gdynia (j)
AS Mrągowo vs ENERGA PGK Słupsk
AS Mrągowo vs UKS Trójeczka Olsztyn
MTS Basket Kwidzyn (j) vs Trefl Sopot S.A. (j)
UKS Trójeczka Olsztyn (Jsm) vs Trefl Sopot S.A.
Asseco Gdynia vs UKS ZSS Człuchów
Trefl Sopot S.A. vs Asseco Gdynia
MTS Basket Kwidzyn vs ENERGA PERLA ANTIPASTI Słupsk
BC Obra Kościan vs SMS PZKosz Władysławowo 
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne  vs Sklep Polski MKK Gniezno 
MKS Sokół Międzychód vs Domino Inowrocław 
AZS UMK PBDI Toruń  vs Trefl II Sopot
Biofarm Basket Suchy Las  vs Decka Pelplin
Asseco AMW II Gdynia  vs Stomil Olsztyn
Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej
AZS Uniwersytet Warszawski vs MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski
AZS UG Gdańsk vs Mon-Pol Płock
KS Basket 25 II Bydgoszcz vs SMS PZKosz II Łomianki
KKS Olsztyn vs AZS UG Gdańsk
Mon-Pol Płock vs KS Basket 25 II Bydgoszcz
SMS PZKosz II Łomianki vs AZS Uniwersytet Warszawski
MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski vs VBW GTK II Gdynia
UKS ZSS Człuchów vs Politechnika Szkoła Gortata Gdańsk (JSm)
Sklep Polski MKK Gniezno  vs Politechnika Gdańska (2 LM)
UKS Siódemka II Sopot vs De La Salle Politechnika Gdańska
Politechnika Szkoła Gortata Gdańsk II vs Politechnika Szkoła Gortata Gdańsk I
PTS Lider Pruszków vs Politechnika Gdańska
Trefl II Sopot vs BC Obra Kościan
Gryf Goleniów  vs Decka Pelplin
Domino Inowrocław  vs Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 
Biofarm Basket Suchy Las  vs Stomil Olsztyn
SMS PZKosz Władysławowo  vs MKS Sokół Międzychód
Asseco AMW II Gdynia  vs AZS UMK PBDI Toruń 
Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej
KS Basket 25 II Bydgoszcz vs KKS Olsztyn
VBW GTK II Gdynia vs SMS PZKosz II Łomianki
AZS Uniwersytet Warszawski vs Mon-Pol Płock
SMS PZKosz Łomianki vs MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski
Trefl Sopot S.A. vs MTS Basket Kwidzyn
VBW GTK Gdynia vs KKS Olsztyn (j)
VBW GTK II Gdynia vs Politechnika Gdańska (1 LK)
Sharks Port Gdynia vs Politechnika Szkoła Gortata Gdańsk II (Jm)
AS Mrągowo - Politechnika Szkoła Gortata Gdańsk I (Jm)
Politechnika Szkoła Gortata Gdańsk I (Jm) vs Sharks Port Gdynia
KKS Olsztyn vs Politechnika Szkoła Gortata Gdańsk II
Politechnika Szkoła Gortata Gdańsk II (Jm) vs AS Mrągowo
De La Salle Politechnika Gdańska vs UKS Bryza Kolbudy
Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej
Politechnika Szkoła Gortata Gdańsk I vs VBW GTK Gdynia
ATR Wear Politechnika Gdańska (JSk) vs VBW GTK Gdynia (JSk)
ENERGA PERLA ANTIPASTI Słupsk vs Politechnika Szkoła Gortata Gdańsk (JSm)
ENERGA FULL BULL Słupsk vs De La Salle Politechnika Gdańska
ENERGA PGK Słupsk vs Politechnika Szkoła Gortata Gdańsk II (Jm)
KKS Olsztyn vs Politechnika Szkoła Gortata Gdańsk I
SMS PZKosz Władysławowo  vs Politechnika Gdańska (2 LM)
VBW GTK Gdynia vs Politechnika Szkoła Gortata Gdańsk II
Politechnika Szkoła Gortata Gdańsk II (Jm) vs Trefl Sopot S.A. (j)
Gdyńska Akademia Koszykówki II vs De La Salle Politechnika Gdańska
Politechnika Gdańska (1 LK) vs MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski
Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej
Energa PGK Słupsk vs Politechnika Szkoła Gortata Gdańsk I (Jm)
AZS Uniwersytet Warszawski vs AZS UG Gdańsk
Panattoni Europe Lider Pruszków vs SMS PZKosz II Łomianki
SMS PZKosz Łomianki vs Mon-Pol Płock
VBW GTK II Gdynia vs KKS Olsztyn
KKS Olsztyn vs AZS Uniwersytet Warszawski
SMS PZKosz II Łomianki vs SMS PZKosz Łomianki
Mon-Pol Płock vs VBW GTK II Gdynia
AZS UG Gdańsk vs KS Basket 25 II Bydgoszcz
MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski vs Panattoni Europe Lider Pruszków
Panattoni Europe Lider Pruszków vs SMS PZKosz Łomianki
VBW GTK Gdynia (JSk) vs ATR Wear Politechnika Gdańska (JSk)
Trefl II Sopot vs Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 
Asseco AMW II Gdynia  vs MKS Sokół Międzychód
Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej
Domino Inowrocław  vs Decka Pelplin
Sklep Polski MKK Gniezno  vs Biofarm Basket Suchy Las 
Stomil Olsztyn vs Gryf Goleniów 
AZS UMK PBDI Toruń  vs BC Obra Kościan
AZS UMK PBDI Toruń  vs Stomil Olsztyn
SMS PZKosz Władysławowo  vs Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 
Biofarm Basket Suchy Las  vs Gryf Goleniów 
Sklep Polski MKK Gniezno  vs Decka Pelplin
MKS Sokół Międzychód vs Trefl II Sopot
UKS ZSS Człuchów vs UKS Trójeczka Olsztyn (Jsm)
ENERGA PERLA ANTIPASTI Słupsk vs UKS Trójeczka Olsztyn (Jsm)
UKS ZSS Człuchów vs MTS Basket Kwidzyn
UKS Trójeczka Olsztyn (Jsm) vs ENERGA PERLA ANTIPASTI Słupsk
ENERGA PERLA ANTIPASTI Słupsk vs Asseco Gdynia
Trefl Sopot S.A. vs UKS ZSS Człuchów
MTS Basket Kwidzyn vs UKS Trójeczka Olsztyn (Jsm)
ENERGA PGK Słupsk vs GKK Arka SA (j)
Trefl Sopot S.A. (j) vs Sharks Port Gdynia
UKS Trójeczka Olsztyn (Jsm) vs ENERGA PGK Słupsk
UKS Trójeczka Olsztyn (Jsm) vs Politechnika Szkoła Gortata Gdańsk (JSm)
GKK Arka SA (j) vs Politechnika Szkoła Gortata Gdańsk II (Jm)
Politechnika Szkoła Gortata Gdańsk I (Jm) vs MTS Basket Kwidzyn (j)
Politechnika Szkoła Gortata Gdańsk I (Jm) - GKK Arka SA
De La Salle Politechnika Gdańska vs UKS Siódemka I Sopot
Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej
SMS PZKosz II Łomianki vs Politechnika Gdańska (1 LK)
Politechnika Gdańska (2 LM) vs Trefl II Sopot
Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej
AZS UG Gdańsk vs VBW GTK II Gdynia
KKS Olsztyn vs SMS PZKosz Łomianki
Mon-Pol Płock vs Panattoni Europe Lider Pruszków
AZS Uniwersytet Warszawski vs KS Basket 25 II Bydgoszcz
Gryf Goleniów  vs Sklep Polski MKK Gniezno 
Biofarm Basket Suchy Las  vs Domino Inowrocław 
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne  vs Asseco AMW II Gdynia 
BC Obra Kościan vs Stomil Olsztyn
MKS Sokół Międzychód vs AZS UMK PBDI Toruń 
SMS PZKosz Władysławowo  vs Decka Pelplin
Domino Inowrocław  vs Politechnika Gdańska (2 LM)
Asseco II Gdynia  vs Politechnika Gdańska (2 LM)
Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej
Gdyńska Akademia Koszykówki I vs De La Salle Politechnika Gdańska
Politechnika Szkoła Gortata Gdańsk II vs KKS Olsztyn
Politechnika Gdańska (1 LK) vs Mon-Pol Płock
Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej
De La Salle Politechnika Gdańska - MTS Basket Kwidzyn (k)
Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej
MTS Basket Kwidzyn vs Politechnika Szkoła Gortata Gdańsk (JSm)
Panattoni Europe Lider Pruszków vs KKS Olsztyn
SMS PZKosz Łomianki vs AZS UG Gdańsk
MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski vs SMS PZKosz II Łomianki
VBW GTK II Gdynia vs KS Basket 25 II Bydgoszcz
Biofarm Basket Suchy Las  vs Trefl II Sopot
SMS PZKosz Władysławowo  vs Biofarm Basket Suchy Las 
BC Obra Kościan vs MKS Sokół Międzychód
Domino Inowrocław  vs Gryf Goleniów 
AZS UMK PBDI Toruń  vs Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 
Trefl II Sopot vs Decka Pelplin
Trefl Sopot S.A. vs UKS Trójeczka Olsztyn (Jsm)
Asseco Gdynia vs Trefl Sopot S.A.
UKS ZSS Człuchów vs ENERGA PERLA ANTIPASTI Słupsk
ENERGA PERLA ANTIPASTI Słupsk vs Trefl Sopot S.A.
MTS Basket Kwidzyn vs Asseco Gdynia
ENERGA PERLA ANTIPASTI Słupsk vs Trefl Sopot S.A.
KKS Olsztyn (j) vs VBW GTK Gdynia
Trefl Sopot S.A. (j) vs GKK Arka SA (j)
GKK Arka SA (j) vs AS Mrągowo
GKK Arka SA (j) vs MTS Basket Kwidzyn (j)
KKS Olsztyn vs Politechnika Gdańska (1 LK)
Politechnika Szkoła Gortata Gdańsk I vs Politechnika Szkoła Gortata Gdańsk II
Politechnika Gdańska (2 LM) vs AZS UMK PBDI Toruń 
Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej
ATR Wear Politechnika Gdańska (JSk) vs VBW GTK Gdynia (JSk)
Trefl Sopot S.A. vs Politechnika Szkoła Gortata Gdańsk (JSm)
Politechnika Szkoła Gortata Gdańsk I (Jm) vs Trefl Sopot S.A. (j)
MTS Basket Kwidzyn (j) vs Politechnika Szkoła Gortata Gdańsk II (Jm)
VBW GTK Gdynia vs Politechnika Szkoła Gortata Gdańsk I
Politechnika Gdańska (2 LM) vs BC Obra Kościan
Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej
AZS UG Gdańsk vs Politechnika Gdańska (1 LK)
AS Mrągowo vs Politechnika Szkoła Gortata Gdańsk II (Jm)
KKS Olsztyn vs MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski
AZS Uniwersytet Warszawski vs SMS PZKosz Łomianki
KS Basket 25 II Bydgoszcz vs Panattoni Europe Lider Pruszków
Stomil Olsztyn vs Domino Inowrocław 
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne  vs MKS Sokół Międzychód
Decka Pelplin vs AZS UMK PBDI Toruń 
Sklep Polski MKK Gniezno  vs SMS PZKosz Władysławowo 
Gryf Goleniów  vs Trefl II Sopot
Politechnika Szkoła Gortata Gdańsk (JSm) vs UKS ZSS Człuchów
De La Salle Politechnika Gdańska vs GAMA SKS Starogard Gd.
Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej
Politechnika Gdańska (1 LK) vs KS Basket 25 II Bydgoszcz
Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej
MKS Sokół Międzychód vs Politechnika Gdańska (2 LM)
VBW GTK Gdynia (JSk) vs ATR Wear Politechnika Gdańska (JSk)
AZS Uniwersytet Warszawski vs Politechnika Gdańska (1 LK)
Politechnika Szkoła Gortata Gdańsk II (Jm) vs ENERGA PGK Słupsk
Szkoła Gortata Politechnika Gdańska II vs Arka Gdynia
Sharks Port Gdynia vs Politechnika Szkoła Gortata Gdańsk I (Jm)
Politechnika Szkoła Gortata Gdańsk I vs KKS Olsztyn
Politechnika Szkoła Gortata Gdańsk II vs VBW GTK Gdynia
ENERGA LAMINOPOL Słupsk vs De La Salle Politechnika Gdańska
Politechnika Gdańska (2 LM) vs Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 
Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej
SMS PZKosz II Łomianki vs KKS Olsztyn
SMS PZKosz Łomianki vs VBW GTK II Gdynia
MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski vs AZS UG Gdańsk
Panattoni Europe Lider Pruszków vs AZS Uniwersytet Warszawski
KKS Olsztyn vs Mon-Pol Płock
VBW GTK II Gdynia vs Panattoni Europe Lider Pruszków
AZS UG Gdańsk vs SMS PZKosz II Łomianki
KS Basket 25 II Bydgoszcz vs MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski
AZS UG Gdańsk vs Panattoni Europe Lider Pruszków
AZS Uniwersytet Warszawski vs VBW GTK II Gdynia
KS Basket 25 II Bydgoszcz vs SMS PZKosz Łomianki
Mon-Pol Płock vs MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski
Mon-Pol Płock vs SMS PZKosz II Łomianki
Asseco AMW II Gdynia  vs Sklep Polski MKK Gniezno 
Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej
Decka Pelplin vs MKS Sokół Międzychód
Stomil Olsztyn vs SMS PZKosz Władysławowo 
Biofarm Basket Suchy Las  vs BC Obra Kościan
Domino Inowrocław  vs Trefl II Sopot
Stomil Olsztyn vs Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 
AZS UMK PBDI Toruń  vs Biofarm Basket Suchy Las 
Trefl II Sopot vs Sklep Polski MKK Gniezno 
SMS PZKosz Władysławowo  vs Domino Inowrocław 
BC Obra Kościan vs Decka Pelplin
Stomil Olsztyn vs Domino Inowrocław 
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne  vs MKS Sokół Międzychód
Decka Pelplin vs AZS UMK PBDI Toruń 
Gryf Goleniów  vs Trefl II Sopot
Biofarm Basket Suchy Las  vs Asseco AMW II Gdynia 
Asseco Gdynia vs ENERGA PERLA ANTIPASTI Słupsk
UKS Trójeczka Olsztyn (Jsm) vs MTS Basket Kwidzyn
UKS ZSS Człuchów vs Trefl Sopot S.A.
MTS Basket Kwidzyn vs Trefl Sopot S.A.
ENERGA PERLA ANTIPASTI Słupsk vs MTS Basket Kwidzyn
UKS ZSS Człuchów vs Asseco Gdynia
UKS Trójeczka Olsztyn (Jsm) vs UKS ZSS Człuchów
Politechnika Szkoła Gortata Gdańsk (JSm) vs Asseco Gdynia
Politechnika Szkoła Gortata Gdańsk (JSm) vs ENERGA PERLA ANTIPASTI Słupsk
Trefl Sopot S.A. (j) vs MTS Basket Kwidzyn (j)
AS Mrągowo vs Sharks Port Gdynia
ENERGA PGK Słupsk vs MTS Basket Kwidzyn (j)
Trefl Sopot S.A. (j) vs AS Mrągowo
Politechnika Szkoła Gortata Gdańsk II (Jm) vs Politechnika Szkoła Gortata Gdańsk I (Jm)
Politechnika Szkoła Gortata Gdańsk II vs Politechnika Szkoła Gortata Gdańsk I
Politechnika Gdańska (1 LK) vs VBW GTK II Gdynia
Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej
ENERGA PGK Słupsk vs Trefl Sopot S.A. (j)
AS Mrągowo vs GKK Arka SA (j)
Sharks Port Gdynia vs GKK Arka SA (j)
MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski vs AZS Uniwersytet Warszawski
SMS PZKosz II Łomianki vs KS Basket 25 II Bydgoszcz
Mon-Pol Płock vs AZS UG Gdańsk
Panattoni Europe Lider Pruszków vs SMS PZKosz Łomianki
Asseco Gdynia vs UKS Trójeczka Olsztyn (Jsm)
MTS Basket Kwidzyn vs UKS ZSS Człuchów
VBW GTK Gdynia vs KKS Olsztyn (j)
Decka Pelplin vs Politechnika Gdańska (2 LM)
Trefl Sopot S.A. (j) vs Politechnika Szkoła Gortata Gdańsk II (Jm)
GKK Arka SA (j) vs Politechnika Szkoła Gortata Gdańsk I (Jm)
De La Salle Politechnika Gdańska vs UKS Siódemka II Sopot
Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej
Politechnika Gdańska (2 LM) vs Biofarm Basket Suchy Las 
Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej
KKS Olsztyn vs Politechnika Szkoła Gortata Gdańsk II
SMS PZKosz Łomianki vs Politechnika Gdańska (1 LK)
Politechnika Gdańska (2 LM) vs Stomil Olsztyn
Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej
Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne  vs Gryf Goleniów 
BC Obra Kościan vs Domino Inowrocław 
AZS UMK PBDI Toruń  vs SMS PZKosz Władysławowo 
MKS Sokół Międzychód vs Sklep Polski MKK Gniezno 
Decka Pelplin vs Stomil Olsztyn
Asseco AMW II Gdynia  vs Trefl II Sopot
Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej
Sklep Polski MKK Gniezno  vs BC Obra Kościan
Domino Inowrocław  vs AZS UMK PBDI Toruń 
Stomil Olsztyn vs Trefl II Sopot
Gryf Goleniów  vs MKS Sokół Międzychód
SMS PZKosz Władysławowo  vs Asseco AMW II Gdynia 
Biofarm Basket Suchy Las  vs AZS UMK PBDI Toruń 
Trefl II Sopot vs SMS PZKosz Władysławowo 
Decka Pelplin vs Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 
Asseco AMW II Gdynia  vs Domino Inowrocław 
Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej
BC Obra Kościan vs Gryf Goleniów 
MKS Sokół Międzychód vs Biofarm Basket Suchy Las 
Sklep Polski MKK Gniezno  vs AZS UMK PBDI Toruń 
KS Basket 25 II Bydgoszcz vs Mon-Pol Płock
VBW GTK II Gdynia vs MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski
AZS UG Gdańsk vs KKS Olsztyn
Politechnika Gdańska (1 LK) vs Panattoni Europe Lider Pruszków
Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej
KKS Olsztyn vs KS Basket 25 II Bydgoszcz
MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski vs SMS PZKosz Łomianki
Mon-Pol Płock vs AZS Uniwersytet Warszawski
SMS PZKosz II Łomianki vs VBW GTK II Gdynia
Politechnika Gdańska (2 LM) vs Sklep Polski MKK Gniezno 
Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej
MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski vs Politechnika Gdańska (1 LK)
Politechnika Gdańska (2 LM) vs Domino Inowrocław 
Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej
Gryf Goleniów  vs Politechnika Gdańska (2 LM)
Politechnika Szkoła Gortata Gdańsk II (Jm) vs Sharks Port Gdynia
UKS Bryza Kolbudy vs De La Salle Politechnika Gdańska
Politechnika Gdańska (1 LK) vs SMS PZKosz II Łomianki
Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej
2LM: Koszykarze Politechniki Gdańskiej pewnie pokonują SMS PZKosz Władysławowo
Politechnika Gdańska (2 LM) vs SMS PZKosz Władysławowo 
Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej
KKS Olsztyn vs VBW GTK II Gdynia
AZS UG Gdańsk vs AZS Uniwersytet Warszawski
Mon-Pol Płock vs SMS PZKosz Łomianki
SMS PZKosz II Łomianki vs Panattoni Europe Lider Pruszków
VBW GTK II Gdynia vs AZS UG Gdańsk
SMS PZKosz Łomianki vs KKS Olsztyn
KS Basket 25 II Bydgoszcz vs AZS Uniwersytet Warszawski
Panattoni Europe Lider Pruszków vs Mon-Pol Płock
Panattoni Europe Lider Pruszków vs MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski
AZS Uniwersytet Warszawski vs KKS Olsztyn
VBW GTK II Gdynia vs Mon-Pol Płock
SMS PZKosz Łomianki vs SMS PZKosz II Łomianki
KS Basket 25 II Bydgoszcz vs AZS UG Gdańsk
MTS Basket Kwidzyn (j) vs GKK Arka SA (j)
Sharks Port Gdynia vs ENERGA PGK Słupsk
Mon-Pol Płock vs Politechnika Gdańska (1 LK)
KKS Olsztyn vs Politechnika Szkoła Gortata Gdańsk I
Trefl II Sopot vs Politechnika Gdańska (2 LM)
KKS Olsztyn vs Panattoni Europe Lider Pruszków
SMS PZKosz II Łomianki vs MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski
AZS Uniwersytet Warszawski vs SMS PZKosz II Łomianki
Asseco AMW II Gdynia  vs Tarnovia Basket Tarnowo Podgórne 
Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej
AZS UMK PBDI Toruń  vs MKS Sokół Międzychód
Domino Inowrocław  vs Biofarm Basket Suchy Las 
Sklep Polski MKK Gniezno  vs Gryf Goleniów 
Stomil Olsztyn vs BC Obra Kościan