U22K: Miasto Gdańsk oficjalnym partnerem Finału Mistrzostw Polski Juniorek Starszych

Miło nam poinformować, że Miasto Gdańsk zostało oficjalnym partnerem turnieju finałowego Mistrzostw Polski Juniorek Starszych!

Turniej z udziałem 8 najlepszych zespołów żeńskich w kategorii U22 odbędzie się w dniach 5-9 lutego br w Gdański. Areną zmagań będzie hala Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdańskiej.

Rozgrywki U22 są najstarszą, a zarazem najbardziej prestiżową kategorią w żeńskich rozgrywkach młodzieżowych.

W tym roku udział w turnieju weźmie 8 zespołów, które awans do finału wywalczyły w turniejach półfinałowych oraz podczas Młodzieżowego Pucharu Polski. W Gdańsku zobaczymy takie zespoły jak broniące tytułu Mistrzyń Polski – Enea AZS Poznań, srebrne medalistki sprzed roku – UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki, brązowe medalistki w sezonie 2018/19 – Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski, a także MUKS Poznań, KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec,  GTK Arkę Gdynia, KU AZS Uniwersytet Warszawski oraz gospodynie – Szkołę Gortata Politechnika Gdańska.

Wszystkie mecze turnieju finałowego transmitowane będą w Internecie na oficjalnym profilu PZKosz na YouTube oraz udostępnione na oficjalnym profilu naszego klubu na Facebooku.