U22K: Rusza Półfinał Mistrzostw Polski Juniorek Starszych!

W dniach 17-19.01.2020 r. Poznaniu rozegrany zostanie jeden z dwóch Półfinałów Mistrzostw Polski Juniorek Starszych! Stawką tego turnieju jest udział w Finale MP, a liczyć na to mogą jedynie dwa najlepsze zespoły z każdego z nich. Zwycięzcy dołączą do grona czterech zespołów, które awans do najlepszej “ósemki” turnieju zapewniły sobie podczas Młodzieżowego Pucharu Polski.

Podopieczne Lubow Szwecowej Knap oraz Michała Kowalskiego zmierzą się z Towarzystwo Sportowe Ostrovia Ostrów Wielkopolski, MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski  oraz gospodyniami MUKSem Poznań

Terminarz spotkań:

17.01.2020

16:00 MUKS Poznań – TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
18:15 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska – MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski

18.01.2020

16:00 MUKS Poznań – Szkoła Gortata Politechnika Gdańska
18:15 TS Ostrovia Ostrów Wlkp. – MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski

19.01.2020

11:00 MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski – MUKS Poznań
13:15 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska – TS Ostrovia Ostrów Wlkp.


W sezonie 2019/20 wszystkie drużyny młodzieżowe Politechniki Gdańskiej wspierane są przez Grupę Energa

***

Grupa Energa jest jedną z czterech największych grup energetycznych w Polsce, z wiodącą pozycją na polskim rynku pod względem udziału energii elektrycznej pochodzącej ze źródeł odnawialnych w produkcji własnej. Podstawowa działalność Grupy obejmuje dystrybucję, wytwarzanie oraz obrót energią elektryczną. Zasila energią elektryczną 3 mln klientów, zarówno gospodarstw domowych, jak i przedsiębiorców.Grupa Energa jest trzecim największym zintegrowanym operatorem systemu dystrybucyjnego (OSD) w Polsce pod względem wolumenu dostarczanej energii. Sieć dystrybucyjna składa się z linii energetycznych o łącznej długości ponad 184 tys. km i obejmuje swoim zasięgiem obszar blisko 75 tys. km2, co stanowi ok. 24 proc. powierzchni kraju.