Zła passa w drugiej lidze trwa…

Druga porażka z rzędu w 2 lidze męskiej stała się faktem. W sobotę, 21 października zespół Politechniki Gdańskiej przegrał na wyjeździe z Biofarmem Basket Suchy Las 73:78.

Gospodarze tego spotkania swoją przewagę budowali od pierwszej akcji. Skuteczna gra w ataku oraz wymuszanie strat gdańszczan sprawiły, że po 10 minutach zespół Biofarmu prowadził aż 26:9. Tak wysoka zaliczka wystarczyła, by odnieść zwycięstwo w całym spotkaniu. Mimo, że w trzech kolejnych kwartach koszykarze Politechniki byli lepsi i systematycznie niwelowali straty, to do pełni szczęścia zabrakło kilku minut.

Najskuteczniejszym zawodnikiem był w tym meczu Filip Pruefer, który zdobył 24 pkt i miał 18 zbiórek.

W zespole PG punktowali: Pruefer 24 (18 Zaraz będę!), Poznański 12, Hanke 9, Derkowski 8, Jaśkiewicz 8, Lebiedziński 6, Samson 3, Wąsowicz 3