Zmienne szczęście juniorek Politechniki Gdańskiej

W niedzielę 26 lutego oba zespoły juniorek Bryzy Politechniki Gdańskiej rozegrały swoje mecze przed własną publicznością. Niestety ze zwycięstwa cieszyły się tylko zawodniczki pierwszej drużyny.

Zespół Bryzy Politechniki Gdańskiej I pokonał Bat Sierakowice 76:25. Nasze koszykarki pewnie prowadziły przez całe 40 minut, a swoją szansę gry otrzymała każda z obecnych na ławce rezerwowych koszykarek.

W zespole PG punktowały: Szymkiewicz 17, Jabłońska 16, Jażdżewska 13, Brzozowska 13, Tomaszewska 10, Szadkowska 4, Batorska 3

Drugi zespół Bryzy Politechniki Gdańskiej uległ drużynie VBW GTK Gdynia 51:71. O porażce naszej drużyny zadecydowała głównie przegrana aż 6:25 pierwsza kwarta.

W zespole PG punktowały: Pełka 12, Sztejman 11, Klotzke 8, Wesołowska 7, Kaczmarska 6, Ławicka 3, Grabowska 2, Czerlonko 2,

Mecze zespołów Politechniki Gdańskiej w lidze współfinansowane są ze środków otrzymanych od Miasta Gdańsk.