2LM: Devil Energy drugim sponsorem tytularnym

Sezon 2019/20 zbliża się wielkimi krokami i czas uchylić rąbka tajemnicy dotyczącej 2 Ligi Mężczyzn.

W zbliżających się rozgrywkach seniorzy naszego Klubu występować będą pod nazwą Devil Energy Politechnika Gdańska.

Sponsorem tytularnym naszej drużyny został producent napojów energetycznych, stworzonych z myślą o osobach aktywnych, sportowcach i wszystkich tych, którzy szukają zastrzyku energii w okresach wzmożonego wysiłku psychicznego i fizycznego.

Na czele drużyny stanie trener Bartłomiej Perzanowski. Nowy szkoleniowiec zespołu Devil Energy Politechniki Gdańskiej  ma na swoim koncie wiele lat pracy z grupami młodzieżowymi, jak i seniorami na poziomie 2 ligi oraz jako asystent w zespołach męskiej ekstraklasy.

– Zbliżający się sezon na pewno będzie różnił się od tego, który mogliśmy oglądać w ubiegłym roku. Zespół, który zbudowaliśmy opierać się będzie po części o zawodników, który w sezonie 2018/19 reprezentowali barwy Politechniki Gdańskiej, a po części o młodzież, która będzie stawiała pierwsze kroki na ligowych parkietach. Wierzę, że będzie to dobre połączenie, które spowoduje, że nasza gra będzie ciekawa dla kibiców – mówi Bartłomiej Perzanowski, nowy trener zespołu.

W grupie A, w której zagramy już po raz 6 zmierzymy się z AZS UMK Toruń,  Biofarmem Basket II Poznań, Arką AMW II Gdynia, Decką Pelpin, KSK Notecią Inowrocław, Sklepem Polskim MKK Gniezno, MKS Sokołem Międzychód, SMS PZKosz Władysławowo, MKKS Żak Koszalin, Treflem II Sopot oraz Enea UTP Astorią Bydgoszcz.

W pierwszej kolejce, która zaplanowana jest na 5 października zmierzymy się na wyjeździe  z KSK Noteć Inowrocław.