DGT Sp. z o.o. Sponsorem Tytularnym Politechniki Gdańskiej!

Miło nam poinformować, że sponsorem tytularnym zespołu  Energa Basket Ligi Kobiet, drużyny Politechniki Gdańskiej została firma DGT Sp. z o.o. W sezonie 2019/20 nasze koszykarki występować będą pod szyldem DGT Politechnika Gdańska! 

– Bardzo się cieszę, że Zarząd Firmy DGT Sp. z o.o. zdecydował się rozszerzyć rozpoczętą w lutym tego roku współpracę i pozostać  naszym sponsorem tytularnym. Dla nas to znak, że realizowane przez nas działania kroczą w dobrym kierunku a zaufanie partnerów rośnie. W każdym kolejnym sezonie staramy  się nie tylko budować coraz silniejszy skład, ale również działać coraz prężniej poza boiskiem – mówi Paweł Krawczyk , Prezes Sportowej Politechniki.

– Współpraca ze Sportową Politechniką od początku układa się bardzo dobrze i cieszę, że mogliśmy ją rozszerzyć. Bycie sponsorem tytularnym, u boku Politechniki Gdańskiej, którą razem z Wiceprezesem Markiem Antoszem kończyliśmy to dla nas wyróżnienie. Mam nadzieję, że to dopiero początek wieloletniej współpracy – mówi Andrzej Adler , Prezes Zarządu DGT Sp. z o.o. 

Firma DGT Sp. z o. o. jest obecna na rynku od 1991 roku. Firma projektuje, produkuje oraz instaluje nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne i teleinformatyczne powstałe z wykorzystaniem najnowszych technologii. Uczestniczy w modernizacji łączności w sektorach związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa wewnętrznego i zewnętrznego a także w przemyśle, biznesie i administracji.

Główne kierunki rozwojowe DGT to zintegrowane (łączność przewodowa i radiowa) systemy dyspozytorskie o różnej skali rozproszenia i pojemności, zabezpieczone przed cyberatakiem systemy łączności głosowej oraz urządzenia i systemy teleinformatyczne, a także urządzenia komunikacyjne (m.in. routery i modemy) do przemysłowej transmisji danych, stosowane w telemetrii i telesterowaniu (Smard Grid).