Grupa Energa wspiera młodzież Sportowej Politechniki!

W sezonie 2019/20 Sponsorem młodzieżowych zespołów Sportowej Politechniki została jedna z największych Firm na Pomorzu – GRUPA ENERGA !

W nadchodzących rozgrywkach zespoły juniorek oraz juniorów występować będą pod nazwą Energa MG13 Politechnika Gdańska. Ponadto, logotyp nowego Partnera naszego klubu znajdować się będzie na strojach meczowych i koszulkach rozgrywkowych zespołów Juniorek Starszych, Juniorów Starszych, Juniorek, Juniorów, Kadetek oraz Kadetów, w hali podczas spotkań oraz na materiałach drukowanych i klubowej stronie internetowej.

– Dziękujemy za zaufanie jakim obdarzyła nas Grupa ENERGA. Cieszę się, że nasze działania i wizja, klubu, który stawia przede wszystkim na łączenie nauki ze sportem spotkało się z zainteresowaniem tak dużej firmy, jak Grupa ENERGA. W ubiegłym sezonie nasze zespoły młodzieżowe z powodzeniem występowały na ligowych parkietach i wierzę, że tak samo będzie w obecnych rozgrywkach. Mam nadzieję, że utwierdzi to naszego nowego Sponsora w przekonaniu, że decyzja o wsparciu naszego Klubu to właściwa decyzja – mówi Prezes Sportowej Politechniki, Paweł Krawczyk.