Sylwia Bujniak pozostaje w Sunreef Yachts Politechnice Gdańskiej

Do grona koszykarek, które postanowiły przedłużyć kontrakt ze Sportowa Politechniką i pozostać na kolejny rok w zespole Sunreef Yachts Politechniki Gdańskiej dołączyła Sylwia Bujniak.

23-letnia rozgrywająca w sezonie 2018/19 w barwach naszego zespołu rozegrała 24 mecze.

Cieszę się, że Sylwia Bujniak postanowiła kontynuować swoją karierę w naszej drużynie. Uważam, że jest to jedna z najlepszych zawodniczek młodego pokolenia i wierzę, że również w tym sezonie pełnić będzie ważną rolę w zespole Sunreef Yachts Politechniki Gdańskiej.

Cieszę się, że pojawiła się możliwość przedłużenia współpracy z Sunreef Yachts Politechniką Gdańską. Nie ukrywam, że coroczna zmiana barw klubowych przyprawiłaby mnie o ból głowy ( 🙂 ). Tym bardziej jestem z tego faktu zadowolona, że podoba mi się w Gdańsku. Dobrze się tu czuję – powiedziała tuż po podpisaniu kontraktu Sylwia Bujniak. – Mam nadzieję, że w nadchodzącym sezonie „lew zaryczy” i sprawimy niejedną niespodziankę. Aby tak się stało będzie trzeba solidnie przepracować okres przygotowawczy, żeby od początku sezonu móc walczyć o 2 punkty w każdym meczu – dodaje.